O Firmie

Firma AUTOIMEX działa na rynku od 1988 r.
Od początku naszej działalności koncentrowaliśmy się na rozwoju biznesu związanego z lakierami samochodowymi światowych liderów takich jak ICI i PPG.

Wieloletnie doświadczenie, rzetelność i odpowiedzialność oraz zorientowanie na potrzeby współczesnego klienta, to cechy wyróżniające naszą firmę na rynku.

Obecnie jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marki PPG. W naszej ofercie jest wszystko, co potrzebuje nowoczesny warsztat lakierniczy.

Wychodząc naprzeciw obecnym wymogom prawnym proponujemy pełny wodorozcieńczalny system Envirobase® High Performance, który jest rozwiązaniem efektywnie obniżającym emisję LZO, poprawiającym jakość powietrza oraz otaczającego nas środowiska.

PPG to globalny dostawca materiałów do OEM, dwa z trzech samochodów produkowanych w Europie i Ameryce powstaje z wykorzystaniem technologii PPG, co czyni z PPG dostawcę preferowanego przez producentów.

Zaopatrujemy serwisy dealerskie i warsztaty niezależne na terenie całej Polski.

Oferujemy produkty czołowych marek

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Client 7
Client 8

AUTOIMEX SP. Z O.O. SP. K.

ul. Rejtana 13
05-270 Marki

tel. 22 771 44 58
tel. 22 771 44 68
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

facebook

Copyright © 2016 Autoimex. Designed by Intercel